NBBS ‘De Barte’

Nicolaaswei 10

8584 VW Hemelum

Telefoon: 0514-581681

E-mail: barte@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘De Bolster’

Wikelerdyk 14

8561 BE Balk

Telefoon: 0514-602052

E-mail: bolster@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘It Finster’

Fûgelikkers 2

8711 DB Workum

Telefoon: 0515- 542224

E-mail: finster@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘De Wâlikker’

Jan Schotanuswei 46

8567 LC Oudemirdum

Telefoon: 0514-571251

E-mail: walikker@nijegaast.nl

 

 

 

 

 

 

Ontmoetingsschool ‘De Klimbeam’

’t Heale Pead 1

8723 AG Koudum

Telefoon: 0514-522194

E-mail: deklimbeam@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘De Klinkert’

Wyckelerweg 172

8556 XB Sloten

Telefoon: 0514-531480

E-mail: klinkert@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘Op ‘e Terp’

J. Boomsmastraat 23

8565 GE Sondel

Telefoon: 0514-602239

E-mail: opeterp@nijegaast.nl

 

potloden

ABBS ‘De Fluessen’

Aldewei 37

8582 KX Oudega

Telefoon: 0514-603832

E-mail: fluessen@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘De Skutslús’

Voorstraat 7

8715 HW Stavoren

Telefoon: 0514-681919

E-mail: skutslus@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘De Stapstien’

Lyklamawei 25

8566 JH Nijemirdum

Telefoon: 0514-571888

E-mail: stapstien@nijegaast.nl

 

 

CBS ‘It Swannenêst’

Westerich 1

8722 HR Molkwerum

Telefoon: 0514-682260

E-mail: swannenest@nijegaast.nl